אודות

חברת נטלי קייקס הוקמה בשנת 1998 על ידי מר יאשה בניימיני מתוך חזון  ברור: "להביא לישראל את טעם העוגות הנפלאות של רוסיה עם נגיעות אירופאיות, תוך הקפדה על שימוש בחומרי הגלם המובחרים ביותר".

עוגות נטלי קייקס כולן הן פרי עבודת ידם של קונדיטורים מומחים המרעיפים אין סוף אהבה והשקעה בעוגות, תוך שימוש במתכונים מקוריים ואיכותיים, טכנולוגיה מתקדמת, פיתוח מוקפד ומדוקדק שכל אלה מביאות לתוצאה אחת - עוגות מפנקות לכל מטרה בעלות טעם משגע ובלתי נשכח!

בשנת 2014 נרכשה קונדטוריית בן עמי על ידי "קבוצת נטלי פלוס", תשלובת מפעלים היוצרת את החוויה הכי רומנטית ומביאה אהבה אותה ייסד יאשה בנימיני בקומה שלישית בבנימינה יחד עם אשתו הקונדיטורית.

כיום תשלובת מפעלים זו מכילה שלושה מפעלים וחמישה בתי קפה (חלקם בזכיינות של המותג בן עמי) בניצוחו של ישר בנימיני: "בן עמי", "נטלי קייקס" ו"גל קייקס" המספקים מענה מדהים למלונות, גני אירועים, קונדיטוריות איכותיות, בתי מאפה ומסעדות גורמה.

בתשלובת מחלקת פיתוח לעוגות חדשניות וביניהן קונדיטוריית 'בן עמי' שהיא הפרימיום של עוגות הבית המיוצרים מחומרי הגלם הטריים והפריכים ביותר בתחום. בין מוצרינו אנו מספקים ונמשיך לספק מענה למאפים ברמה הגבוה ביותר ללא קמח, ללא גלוטן וללא סוכר.

בשנים האחרונות הושלם מיזם נוסף בו רכש יאשה מפעל עוגות נוסף במוסקבה, מפעל העוגות "DABRINENSKY". המפעל בעל מותג ומוניטין של למעלה ממאה שנה ומייצר מגוון רחב של 100 סוגי קינוחים מדהימים המופצים ומשווקים לחנויות המפעל ברחבי מוסקבה שברוסיה.

כולנו תקווה שיבוא יום ונוכל להוסיף את סל המוצרים הרחב של המפעל במוסקבה ללקוחותינו בארץ!